Aplikace Google Fit dostává aktualizaci, potěší majitele chytrých hodinek

Google Fit

Fitness aplikace monitorující především váš pohyb, Google Fit, je tu s námi něco málo přes rok a za tu dobu se dočkala hned několika updatů, díky kterým se z původně sběrného místa pro data z jiných aplikací stává samostatná a především plnohodnotná fitness aplikace.

Poslední větší aktualizace této aplikace proběhla přibližně před měsícem a přinesla například sledování chůze, běhu a jízdy na kole v reálném čase. Dále jste pomocí ní mohli nově sledovat průběh svého tréninku kliků či dřepů nebo naopak spánek či stravovací návyky. Zároveň v mobilní aplikaci přibilo tlačítko “Zahájit výzvu”, kterým se některé z nových funkcí spouštěly.

Nová verze, nesoucí označení 1.56, pak zaujme zejména majitele chytrých hodinek s Adroid Wear. To hlavní, co nová verze přináší, je totiž integrace nových funkcí právě do hodinek s Android Wear. Z těch je nyní možno zahajovat jednotlivé aktivity a také sledovat jejich průběh v reálném čase či vyhodnocení.

Aplikaci Google Fit můžete zdarma stáhnout z Obchodu Play.

[appbox googleplay com.google.android.apps.fitness]

Používáte aplikaci Google Fit? Jaké funkce vám v ní ještě chybí?

 

Zdroj: AdroidPolice.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (6)