Aplikace AnTuTu zveřejnila žebříček nejpopulárnějších smartphonů

Aplikace Antutu

Třetí kvartál je již několik dní za námi. To znamená vždy mnoho žebříčků, statistik a poměřování. Oblíbená aplikace AnTuTu na to nezapomněla a vydala žebříček nejoblíbenějších smartphonů na trhu.

Aplikace AnTuTu: Stále oblíbenější benchmark

Mnoho zajímavostí jsme se na první pohled nedočkali. Trhu stále dominuje Samsung, který s Galaxy Note 5, Galaxy S7 a Galaxy S6 Edge drží první tři příčky s velkým náskokem. Mnohem zajímavější to bude další čtvrtletí, kde se můžou nebo taky nemusí promítnout problémy s Galaxy Note7, který byl oficiálně stažen z trhu.

Antutu žebříček

Dále výsledky ukazují, že čínské značky, jako Xiaomi, Huawei, LeEco a Meizu, získávají stále více a více fanoušků. A to nejen ve své rodné zemi, ale hlavně mimo Asii. Velmi dobře si také vede LG G3, který je pro mnohé stále jeden z nejlepších LG telefonů. Nakonec nesmíme zapomenout na Asus Zenfone 2, který je velmi oblíbený hlavně v Asii a Rusku.

Na žebříčky z jednotlivých zemí se můžete podívat na stránkách AnTuTu. Česko ve výčtu bohužel chybí, a to hlavně kvůli tomu, že se nejedná o příliš zajímavý trh, který nepatří ani mezi ty největší. Nicméně alespoň trochu by žebříček od AnTuTu mohla nahradit hlasovačka na našem webu, kdy jsme se před třemi týdny ptali čtenářů, jakou značku telefonu používají.

Vlastníte některý telefon ze seznamu? Jak jste s ním spokojený?

Zdroje: androicommunity.com, antutu.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)