Android roku 2011: Řada telefonů Sony Ericsson Xperia™ – chytrá komunikace s atraktivním designem

Sony-Ericsson-PR-clanky_-300×158

Na webu ankety Android roku 2011 jsme se několika výrobců Android zařízení zeptali, proč hlasovat právě pro jejich zařízení, v čem tkví jejich výjimečnost?

Dále se dočtete, jak své telefony vidí Sony Ericsson.

Trh mobilních telefonů si lze jen těžko představit bez chytrých telefonů a každý z výrobců hledá cestu, jak být pro zákazníky výjimečným. Sony Ericsson před dvěma roky představil řadu Xperia™, která nabízí inovace šité na míru současným uživatelům chytrých telefonů. Telefony Xperia™ osloví svým osobitým designem, výkonnými funkcemi i chytrou komunikací. Pro aktivní sportovce se doslova nabízí Xperia™ active, odolná proti vodě i prachu, se speciálními sportovními aplikacemi a možností ovládání mokrými prsty, pro náruživé hráče je určena Xperia™ PLAY, první herní smartphone s certifikovaným ovládáním Playstation®.

Milovníci pořizování kvalitních videí či snímků mohou vybírat z modelů, které umožňují nahrávání videa v HD kvalitě díky 8,1megapixelovému fotoaparátu. Jsou jimi Xperia™ arc S, nejrychlejší Xperia™ s 1,4 GHz procesorem a nejlepší evropský fotomobil roku 2011-2012 či pouhých 9,4 mm tenká  Xperia™ ray, vybavena čelním fotoaparátem pro Skype videohovory i službami Google™. Příznivce kompaktních rozměrů a výkonných funkcí osloví nejmenší modely z řady Xperia™ – Xperia™ miniXperia™ mini pro, které umožňují nastavení až 16 aplikací do čtyř rohů hlavního displeje, pořizování videa v HD či snadnou on-line komunikaci. Navíc s obchodem Android Market™ si každý může telefony přizpůsobit zcela podle sebe – k dispozici je více než 300 000 aplikací pro práci, sport, cestování i zábavu. Díky Sony přináší telefony jedinečný vizuální zážitek při zobrazování multimediálních obsahů s displejem věrně zobrazujícím realitu díky Mobile BRAVIA® Engine. Všechny telefony Xperia™ nabízí verzi Android Gingerbread2.3 a v průběhu prvního čtvrtletí příštího roku je již potvrzená nejnovější verze Ice Cream Sandwich.

Pro zařízení Sony Ericsson Xperia™ můžete hlasovat v těchto kategoriích

 

Takto vidí Sony Ericsson svoje Android zařízení. A jak je vidíte vy, co byste vzkázali výrobci? Nebojte se s námi podělit v komentářích pod tímto článkem.

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

IMG_8081

Recenze Sony Ericsson Xperia Arc

Telefony Atomcz Atomcz
8 min. uložit na později

Komentáře (20)