Android RoadShow: přijďte vyhrát Samsung Galaxy S4!

soutez_sgs4

Věříme, že našim věrným čtenářům nemusíme vysvětlovat, co je Samsung Galaxy S4 (kdyby náhodou, stačí kouknout na recenzi). Pokud byste tohoto současného “krále Androidů” chtěli vlastnit, stačí relativně málo! Nemusíte přitom chodit na brigádu, šetřit korunku ke korunce, ani utrhovat sobě či rodině od úst. Neutratíte 17 tisíc korun, za které se tento mobil aktuálně prodává (viz následující graf), a přesto si budete moci užívat opojný pocit majitele jednoho z nejvýkonnějších telefonů současnosti.

Graf ceny produktu Samsung i9505 Galaxy S 4 16GB poskytuje server Heureka.cz

Necháme napínání, natahování a dlouhých úvodů a hned vám povíme, jak na to!

Jestliže sledujete SvětAndroida nějaký pátek, patrně také víte, že jsme pořadateli akce zvané Android RoadShow. Ve zkratce se jedná o setkání fanoušků Androida s velmi zajímavým programem, které se letos uskuteční v sedmi městech naší republiky. Začínáme již tuto sobotu, tedy 1. června, v brněnském hotelu Holiday Inn (Křížkovského 20, Brno) v 10:00.

Jak vyhrát Samsung Galaxy S4?

  1. Registrujte se na stránkách Android RoadShow. Stačí vyplnit jméno, příjmení, e-mailovou adresu a město (v tomto případě Brno). Doporučujeme s tímto krokem neotálet – počet míst je omezen a platí známé pravidlo, že “Kdo dříve přijde, ten dříve mele” :).
  2. Přijďte v sobotu v 10:00 do hotelu Holiday Inn.
Kdo si odnese domů Samsung Galaxy S4? Kdo si odnese domů Samsung Galaxy S4?

Pokud budete mít patřičnou dávku štěstí, možná to budete právě vy, kdo si domů odnese úplně nový Samsung Galaxy S4! Jednodušší už to být nemůže, co říkáte?

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)