Pařba na víkend – tipy na Android hry 272: Warp Shift, piráti a další…

Warp Shift

Týden je fuč a přichází víkend, tedy i Pařba na víkend – tipy na Android hry 272. Hned na úvod si ukážeme Warp Shift, tedy netradiční logickou hříčku. Následně se vydáme na širé moře jako piráti a posléze si vyzkoušíme náš um lukostřelce. Na závěr si pak ukážeme sice klon, ale originální klon Monument Valley. Tak se pohodlně usaďte a jdeme na to!

Warp Shift: prozkoumávejte světy s dívenkou Pi…

Hra přináší zajímavě zkombinovaný svět logiky a krás odlišných světů. Proto na vás může od prvního momentu – silně zapůsobit.

V roli dívenky Pi, která má magické schopnosti, budete řešit platformové puzzzly, tak abyste si přeskládali a poskládali cestu dál, do dalších úrovní. Další úrovně skýtají 5 odlišných světů s až 15 levely uvnitř. Nejen hratelnost, ale i hudební podkres je na jedničku a Warp Shift tak krásně dobarvuje do pozitivních tonů. Celé koncepci podléhá i rozhraní menu a přední vývojáři s Deep Silver ukazují, že umí udělat řemeslně dobře zpracovanou hru, což znamená, že potřebují ze svého řemesla žít, a proto vás hra vyjde zhruba na 83 Kč.

[appbox googleplay com.dsfishlabs.warpshift]

Plunder Pirates

Je velmi příjemným zjevením v podobě strategického RPG, oblečeného do pirátského kabátku.

Jak už sami autoři uvádí, ve hře vás bude čekat nespočet činností, kterým velmi rádi, nějaký ten čas věnujete. Těšte se tak na: rekrutování pirátů, vylepšování vaší kocábky a budov, objevování širých mořídrancování sbírání atd. Náš výčet by pravděpodobně končil až zítra ráno, proto si hru raději sami vyzkoušejte a uvažte, zdali se jedná o kvalitativně dobrou náhradu třeba za Clash of Clans. Studio Rovio Stars, které přineslo skvělou hru Tiny Thief vám tento povedený pirátský kousek, přihrává zcela zdarma.

[appbox googleplay com.roviostars.pirates]

Tiny Archers

Je příběhovou hrou, kde se vžijte do role až tří unikátních lučištníků.

V menu si tak formou jednotlivých levelů, prožijte vzpomínky daných hrdinů ve dnech, kdy plnili svou povinnost a chránili tu či onu věž. S trochou nadsázky můžeme tento netradiční žánr označit za “bow defense.” Hra vám nabídne možnost vylepšování vašeho hrdiny a jeho skillů. Následně prozkoumávání lokací ve formě levelů, případně i samotný trénink vašeho lukostřeleckého umu a mnoho dalšího. Hra vás i uvádí do zajímavého postoje v rámci příběhu, jak nastíní samotná video Pařba. Hra je zadarmo od studia 1DER Entertainment.

[appbox googleplay com.OsOs.TinyArchers]

Mekorama

Je hrou, kterou bychom mohli zařadit do subžánru “Monument Valley like her”.

Hra však jde na samotný koncept logické hříčky a minimalismu v podobě různorodých 3D levelů trochu jinak. Hra totiž pracuje s levely jako s jednotlivými kartičkami. Hra vám tak v základu servíruje 50 kartiček -tedy levelů, ale díky sociálním sítím si můžete přes QR kód nebo screenshot vložit do hry level nový. To nahrává fungující komunitě i nadšení z nových levelů, které můžete tvořit a sdílet i vy a to díky in-game editoru. Proto neváhej a toč a do Mekoramy skoč. Tento skok bude od šikovného vývojáře Martina Magni za nula nula prdlačky.

[appbox googleplay com.martinmagni.mekorama]

Video Pařba na víkend 272

Pařba na víkend – tipy na Android hry 272

Pařba na víkend - tipy na Android hry 272

Pařba na víkend (Android hry)

[gravityform id=”58″ title=”true” description=”true”]

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

 

 

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (3)