Pařba na víkend – tipy na Android hry 267: rally 2016, horolezec a další…

rally 2016

Týden je fuč a vy si tak máte čas opět zkusit nějakou tu hru, kterou jsme vám v dnešní Pařbě na víkend – tipech na Android hry 267 připravili. Rally 2016 – tedy kvalitní rally simulace bude prvním pánem na holení, pak okusíme vesmírné pláně v našich “roverech” a dále budeme šplhat do výšin. Na závěr budeme muset procházet nehostinnými dungeony, kde se s námi “párat” nebudou, jdeme rovnou na to!

Rush Rally 2: rally 2016 jak se patří…

Možná si říkáte, proč neustále používáme výrazu “rally 2016”. To proto, abychom dali najevo, že tuto hru považujeme nejen pro tento rok, ale i obecně za jednu z TOP rally simulací na mobilní platformy obecně.

Čekají na vás šatolinové ráje na 72 tratích v 7 zemích světa. Můžete si upravovat nastavení vašeho vozu, stejně tak ovládání a řízení auta. Hra je jedna z mála, která umožňuje hrát při 60 FPS, což je velmi příjemný fakt – především pro majitele výkonnějších zařízení. Hra je kompatibilní s ovladačem a Android TV, proto by si každý měl přijít na své. Zhruba za stokorunu tak přináší studio Brownmonster rally 2016, které je samozřejmě lehce arkádové, ale přesto zábavné.

[appbox googleplay brownmonster.app.game.rushrally2]

Rugged Rovers

V rámci výstavy ve Science Museum v Londýně, si máte možnost zkusit virtuálně vytvořit vozítko, se kterým následně musíte na vesmírných pláních dojet co nejdále. Museum se rozhodlo tento koncept převtělit i do mobilní hry, a tak tu máme hru Rugged Rovers.

Koncept hry je opravdu primitivní kolem staticky postaveného motoru, musíte jedním tahem nakreslit karoserii vozu a následně doufat, že dojede co nejdále. Mohou a nemusí vám pomoci powerupy, ale “odfláknutý” koncept vozu se pozná již po pár metrech, pokud chcete dojet opravdu daleko, budete muset nad autíčkem chvíli přemýšlet a z chvíle se rázem může stát hodina či dvě. Proto tuto hru zdarma od studia Science Museum, doporučujeme stahovat pouze na vlastní nebezpečí. Je chytlavá a hodně.

[appbox googleplay com.preloaded.RuggedRovers]

Climb! AMiYP Free

Hitovka posledních dní, která oslní nejen svým zajímavým názvem, ale taktéž velmi netradičním herním mechanismem.

V tom budete ovládat jakéhosi horolezce s červenou košilí. S ním se máte za úkol dostat co nejvýše, to vám však bude kazit vaše vlastní neschopnost, jak nastíní i samotné video Pařby. Ovládání je sice intuitivní, ale nebere ohledy na špatné přehmaty a špatné a pozdní reakce, proto vám hra od vývojáře Ivana Alcaide může přijít otravná, ale zábavná. Zkuste jí, případně podpořte samotného vývojáře zakoupením placené verze hry.

[appbox googleplay com.IvanAF.ClimbAMIYPfree&hl=cs]

Redungeon

Je netradiční pojetí již mnohokrát ohrané písničky – pixelart RPG.

Zde se vám při každém spuštění hry náhodně vygeneruje nová úroveň, kterou nebude snadné projít díky nespočtu překážkám, ale i vlastním reakcím. Procházením sbíráte mince, pomocí kterých si následně můžete svého hrdinu vylepšovat – případně kupovat nové, chrabré bojovníky. Hra nabídne i endless mód a svůj starý známý pixelový kabátek, který známe i od ostatních titulů od studia Nitrome. V tomto případě si studio bude hrát s vašimi nervy zadarmo.

[appbox googleplay com.nitrome.redungeon]

Video Pařba na víkend 267

Pařba na víkend – tipy na Android hry 267

Pařba na víkend - tipy na Android hry 267

Pařba na víkend (Android hry)

[gravityform id=”58″ title=”true” description=”true”]

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

bluestacks logo

BlueStacks – androidí aplikace ve Vašem PC

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
4 min. uložit na později

Komentáře (8)