Nejnovější Android aplikace z Google Play #126: Screenshoty a offline články

Nejnovější_aplikace_z_google_play (1)

Potrápilo vás pondělní vstávání změnou času? Zlepšete si začátek týdne pravidelnou dávkou čerstvých aplikací z Google Play. Vaši zásobu novinek nerozšíří pouze Svět Androida – objevujte úlovky v Material designu s aplikací Best Material Design Apps. Screenshot Join si hravě poradí se složitějšími screenshoty, aplikace Basket zase jednoduše uchová články z internetu offline pro pozdější přečtení. Výběr novinek zakončí povedený zápisník Noted.

Objevte skvělé aplikace s Best Material Design Apps

Rádi objevujete nové aplikace stejně jako my? Pokud jste ještě navíc velkým fanouškem oblíbeného Material designu, aplikace Best Material Design Apps je stvořena právě pro vás. V přehledném prostředí naleznete neustále se rozšiřující sbírku nejlepších aplikací právě v Material designu. Do výběru se můžete zapojit také, stačí jednoduše přidat vaši oblíbenou aplikaci. V Best Material Design Apps naleznete jak zbrusu nové úlovky, tak osvědčené klasiky. Pro aplikace lze hlasovat nebo je uložit do oblíbených položek.

[appbox googleplay com.florianisme.material.apps]

Screenshot Join vyřeší problém s obsáhlými screenshoty

Screenshoty jsou na Androidu poměrně jednoduchou záležitostí – stačí jen najít tu správnou kombinaci tlačítka pro zapnutí a vypnutí, hlasitosti a případně tlačítka Domů. Co když ale potřebujete souvislý snímek obrazovky, který se nevejde do jednoho záběru? Pokud nevlastníte Samsung telefon a váš smartphone nezvládne udělat prodloužený screenshot, aplikace Screenshot Join si s úkolem hravě poradí. Bezplatná vychytávka vám umožní nahrát několik snímků obrazovky a “sešít” je buď vodorovně nebo svisle přesně podle vašich požadavků.

[appbox googleplay aufait.mindster.screeeenshot]

Basket uchová články a informace z internetu offline

Basket je užitečná aplikace, funkčností podobající se oblíbené čtečce Pocket – umí však pár triků navíc. Pokud na internetu naleznete jakýkoli zajímavý článek, obrázek, video, recept nebo jiný libovolný obsah, stačí ho standardně sdílet do Basket aplikace. Před samotným uložením obsahu se vás Basket zeptá, jak chcete daný odkaz zařadit – na výběr máte nejen ze svých kategorií, k dispozici jsou vám i štítky s různými popiskami. Nehrozí tak, že si uložíte informaci a přitom zapomenete, co jste s ní vlastně chtěli provést.

Barevné rozlišení prozradí, zda jste si článek chtěli přečíst, někomu ho sdílet, nebo si ho uložit jen tak pro sebe. Offline obsah si můžete pohodlně přečíst přímo v aplikaci v přizpůsobeném odlehčeném prostředí.

[appbox googleplay net.basket.basketapp]

Dejte šanci novému zápisníku Noted

Ačkoli je spolehlivý Google Keep nejoblíbenější aplikací našich čtenářů i redaktorů, menší experimentování s čerstvými aplikacemi nikdy není na škodu. Zápisník Noted je zajímavá novinka, která se postará o všechny vaše zápisky, připomínky a úkoly. Jednoduché rozhraní v kombinaci s pestrými barvami nabídne spoustu nastavení a praktické řešení upomínek a seznamů. Stačí si zvolit, zde chcete zadat kresbu, seznam, nebo jakýkoli další text.

Po vyplnění bílého pole se zápis uloží na hlavní obrazovku – po kliknutí na poznámku lze editovat text, nastavit upozornění, změnit barvu, zápis zamknout nebo přiřadit rozlišovací tagy. Kromě bohatého nastavení naleznete v aplikaci Noted i mapu vašich nejpoužívanějších slov.

[appbox googleplay com.cerebellio.noted]

Stále svěží novinky z Google Play

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)