Nejnovější Android aplikace z Google Play #139: Widgety a XDA Developers

Nejnovější_aplikace_z_google_play-1

Jako první v pravidelném pondělním seriálu nejnovějších aplikací z Google Play přivítáme Calendar Widget: Agenda, jež plány v Google kalendáři učiní ještě designově líbivější. Oblíbené XDA fórum nás překvapilo vlastní aplikací, která nabídne jednoduchý přístup do fóra. Aplikace Web Share pomůže zejména odpůrcům aplikací Facebooku a dalších sociálních sítí – umožní totiž jednoduše sdílet obsah jedním kliknutím i skrze webové verze populárních sítí. Jako poslední se podíváme na aplikace s tapetami Walli, která je opravdový unikát.

Calendar Widget: Agenda pro náruživé plánovače

Widgetů není nikdy dost – a v případě, že je váš život vtisknut do Google kalendáře to platí dvojnásob. Agenda je souborem praktických widgetů kalendáře a plánovače, které se ještě navíc chlubí esteticky líbivým designem. Lehce je synchronizujete s vaším Google kalendářem a dočkáte se spousty funkcí a zobrazovaných možností navíc – například počasí.

[appbox googleplay com.candl.auge]

XDA Developers přichází s vlastní aplikací

Webová stránka XDA developers je svatým grálem všech Android uživatelů. Ať už jste zkušený androiďák s rootem na každém telefonu nebo jen občas potřebujete radu se správným fungováním vašeho zařízení, XDA je zkrátka komunita, na kterou se lze obrátit. Dostat se do fóra navíc můžete se zbrusu novou aplikací, která je jediným originálem samotné webové stránky.

[appbox googleplay com.xda.labs.play]

Web Share pomůže se sdílením i do webové verze Facebooku

Chopili jsme se nejedné příležitosti o informování škodlivosti nativní aplikace Facebooku a dalších. Někteří z vás přesedlali na webové rozhraní – to přináší mnohé výhody, stinným stránkám se však nevyhnete. Jednou ze záporů webového rozhraní je nesnadné sdílení odkazů.

Ať už se jedná o fotografii, článek či video, bez nativní aplikace lze podobný obsah skrze Android sdílení sdílet jen těžko. Web Share právě takový problém řeší a nabídne uživatelům webového rozhraní jednodušší manipulaci při sdílení.

[appbox googleplay com.coffree.webshare]

Máte dost okoukaných tapet? Aplikace Walli je originál

Už zase ty tapety? Kdepak – nečekejte tradiční abstraktní tvary, stažené obrázky z internetu a neoriginální pozadí, které nabízí množství různých aplikací přeplněných reklamami. S Walli nejen získáte opravdu originální wallpapery – navíc podpoříte nadané umělce, se kterými tvůrci spolupracují. Výsledkem jsou tak neokoukané tapety, kterými navíc podpoříte i práci nadějných výtvarníků.

[appbox googleplay com.shanga.walli]

Aplikace, které by vám neměly uniknout

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)