Android 8 Oreo přichází na Galaxy S7 a telefony řady Galaxy A

oreo galaxy s7 galaxy a

Po mnoha měsících testování vydal Samsung aktualizaci na Android Oreo v únoru 2018. A to na Galaxy S8, chvíli poté se dostalo i na Galaxy Note 8. Nyní už víme, které telefony budou další. Finišují se poslední detaily aktualizace na Galaxy S7 a řadu Galaxy A. Brzy už začne postupné uvolňování poslední verze Androidu.

Samsung Galaxy S7 i Galaxy A by měly dostat aktualizaci brzy

Server sammobile.com, který se zaměřuje na Samsung produkty, informoval o tom, že korejská společnost finišuje aktualizaci na telefony Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy A3 (2017) a Galaxy A5 (2017). Objevily se totiž na certifikačním úřadu.

galaxy A5 17

Podle rozvrhu vydání aktualizací, kterou zveřejnil turecký Samsung, by měla aktualizace přijít v dubnu na Galaxy S7 a následně v květnu na Galaxy A telefony. To se ale samozřejmě bavíme o prvním regionu, k nám se například může aktualizace dostat až s několika týdenním zpožděním.

Samsung má ještě co dělat, než vydá Oreo na další telefony. Pokud bude i nadále stejně pomalý, tak je možné, že Google dříve oficiálně vydá Android P, zatímco korejská společnost ještě bude aktualizovat poslední zařízení na Android Oreo.

[aps_product_sz id=”382661″]

 

[aps_product_sz id=”423485″]

Těšíte se na Android Oreo?

Zdroj: sammobile.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (11)