Android 6.0 Marshmallow v prvním pohledu: Pocity smíšené

android-6.0-marshmallow nahled

Návodu, který jsme vám poskytli, jsme se rozhodli využít také my. Díky němu vám tak můžeme zprostředkovat první pohled na Android 6.0 Marshmallow. Jak již bylo několikrát řečeno, nový Android 6.0 Marshmallow přichází s celou řadou novinek a vylepšení, které mají za úkol posunout samotný systém zase o krůček blíže k dokonalosti.

Android 6.0 Marshmallow

Jednou ze žhavých novinek je vylepšená správa oprávnění aplikací. Plní očekávání jsme se ji tedy rozhodli vyzkoušet a upřímně musíme říci, že příliš nadšení nejsme. Tato funkce totiž nefunguje úplně tak, jak by měla, a na její hlavní neduhy se můžete podívat ve videu níže. Podobně je na tom také druhá velmi očekávaná novinka pojmenovaná „Google Now On Tap“, která prozatím funguje pouze v anglickém jazyce. My však doufáme, že podpory češtiny se dočkáme co nejdříve s příchodem některé z aktualizací.

Nadále však zůstáváme naplněni pocitem optimismu a těšíme se na možnost důkladně otestovat podporu čteček otisků prstů, vylepšenou správu nabíjení nebo pokročilé zálohování uživatelských dat a aplikací. Tyto funkce pro otestování vyžadují nějaký čas a po prvním pohledu je tak nemůžeme soudit.

První pohled na Android 6.0 Marshmallow

Android 6.0 Marshmallow – první pohled

Android 6.0 Marshmallow - první pohled

Vyzkoušeli jste již nový Android 6.0 Marshmallow na svém telefonu?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (41)