Amazfit Cor je pokročilý fitness náramek, který v mnohém připomíná Fitbit

chytry fitness naramek amazfit cor

Hledáte chytrý fitness náramek a legendární Xiaomi Mi Band 2 vám už nestačí? Nový Amazfit Cor by mohl být ideálním řešením, již od poloviny dubna je dostupný v obchodech v Česku. Jakými funkcemi se může pochlubit?

Fitness náramek Amazfit Cor nabízí barevný displej

Oproti Mi Band 2 (Mi Band 3) si hned na první pohled všimnete toho, že LCD displej je u Amazfit Cor mnohem větší a je také barevný. Ochranné sklo displeje je od Gorilla Glass a je zakřivené. Kolem displeje se nachází kovový rámeček, se kterým vypadá náramek mnohem více prémiově.

Celkově je design velmi podobný chytrým náramkům Samsung Gear Fit 2 anebo Fitbit Charge 2. Náramku samozřejmě nechybí ani snímač tepové frekvence, akcelerometr, uživatelé můžou sledovat spánek a samozřejmě pohybové aktivity. Podpora GPS chybí, což ale není moc velké překvapení, vzhledem k ceně.

Potěší to, že je odolný proti prachu a vodě. Baterie má kapacitu 170 mAh a podle výrobce by měl náramek vydržet až 12 dní na jedno nabití. S telefonem se pak propojuje pomocí Bluetooth. Cenově se na našem trhu pohybuje kolem částky 1 500 Kč. Amazfit nabízí i další chytré náramky, které můžete najít na naši speciální stránce, kde se nachází Gearbest slevy.

Jak se vám líbí chytrý náramek Amazfit Cor?

Zdroj: techradar.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)