LG Optimus Black nedostane aktualizaci na Android 4 ICS

lg-p970-optimus-black-f6124

Společnost LG již delší dobu trápí své současné zákazníky, kteří si stěžují na pozdní aktualizace svých přístrojů. Spousta zařízení se aktualizací dočkala daleko později než konkurence nebo aktualizace nepřišla vůbec. Stejný osud čeká i přístroj LG Optimus Black, kterému LG přislíbilo aktualizaci na systém Ice Cream Sandwich, majitelé se však nejspíše nedočkají. Nejprve o tom informovala kanadská pobočka LG na svém facebookovém profilu, nyní se stejnou informací přichází i české zastoupení. To se podařilo získat díky našemu čtenáři, za což moc děkujeme.

Společnost LG odlákala spoustu potenciálních kupců právě špatnou softwarovou podporou. Otázkou zůstává, zda se firma LG poučila a o přístroje budoucí generace bude dobře postaráno.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Vojtěch pešek) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (49)