Wear OS dostává novou aktualizaci: Vylepšuje Google Pay a design kalendáře

aktualizace wear os google pay

Nejen Android P dostává v těchto dnech novou aktualizaci. Google nezapomněl ani na chytré hodinky. Nová aktualizace Wear OS se týká hlavně vylepšení Google Pay. Co dalšího si Google připravil?

Aktualizace Wear OS probíhá přímo přes aplikaci

Instalace nových Wear OS aktualizací nebyla nikdy jednodušší. Stačí pouze aplikace Wear OS, která se nachází na Google Play. Už nějakou dobu není potřeba systémová aktualizace. Výhodu to má v tom, že každou menší změnu může Google rovnou nasadit.

oreo aktualizace android wear android pay

Otevírání Google Pay na chytrých hodinkách může být občas hodně pomalé. Google si je toho vědom a poslední aktualizace Wear OS to alespoň částečně nahrazuje. Nově má placení přes chytré hodinky probíhat mnohem rychleji. Není to ale jediná novinka, nový design má  upozornění na schůzky a události z kalendáře. Nově jsou mnohem přehlednější. Dále aktualizace opravila chyby synchronizace časového pásma. Nová aktualizace už je dostupná přímo na Google Play. Pokud se vám ještě nezobrazuje, můžete využít ruční instalaci, a to například z APK Mirror.

[appbox googleplay com.google.android.wearable.app]

Používáte Google Pay na chytrých hodinkách?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)