Aktualizace na Android Oreo je problémová: Nyní ji pozastavil i Samsung

aktualizace na android oreo samsung

Po dlouhém beta testování začal Samsung s aktualizací na Android Oreo minulý týden. Jenže moc dlouho to nevydrželo, od včerejšího dne bylo aktualizování pozastaveno. Soubory s aktualizací byly odebrány ze serverů Samsungu. Jde tak již o několikátou společnost, která pozastavila aktualizace na Android Oreo.

Aktualizace na Android Oreo dělá společnostem problémy

Už v uplynulých týdnech jsme mohli vidět, že společnosti zastavují aktualizace kvůli blíže nespecifikovaným problémům. Konkrétně jsme to mohli vidět u Xiaomi, OnePlus i HTC. Takže to spíš vypadá na nějakou chybu, která se objevuje až při vydání stabilní verze.

Samsung Galaxy S8 je takový malý počítač

Pokud už jste aktualizaci na svůj telefon dostali, tak nemusíte řešit vrácení systému na starší verzi. Samsung nevydal žádné varování, že by se jednalo o nějakou chybu, která by byla kritická pro používání telefonu. Pokud jste ještě aktualizaci nedostali, tak si nyní musíte ještě chvíli počkat.

Momentálně není jasné, kdy se aktualizace znovu objeví. Ale minule pozastavené aktualizace od jiných společností, se rozjely za několik dní. Věříme, že stejný případ to bude i u Samsungu, přeci jen, jednička na trhu to za pomalé aktualizace schytává již několik let a pozastavení ji rozhodně nepomůže.

[aps_product_sz id=”431109″]

[aps_product_sz id=”431503″]

Máte už na Galaxy S8 či S8+ aktualizaci na Android 8 Oreo?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (8)