Aktualizace aplikace Fotoaparát Google přináší focení během natáčení videa

google_camera_ico

Necelý měsíc po uvolnění aplikace Fotoaparát Google (anglicky v Obchodě Play jako Google Camera) do Obchodu Play přichází první aktualizace. Nová verze s číslem 2.1.042 přináší proti předchozí 2.1.037 funkci, která již v tomto programu byla, nicméně dočasně byla odstavena: možnost pořízení snímku v průběhu natáčení videa. Stejně, jako v původní verzi, dojde k pořízení fotografie po klepnutí na displej.

Aktualizace aplikace Fotoaparát Google přináší focení během natáčení videa Aktualizace aplikace Fotoaparát Google přináší focení během natáčení videa

Kromě této změny nejsou v tuto chvíli známy téměř žádné další novinky, které by update měl přinést a situaci dále neobjasňuje ani popisek v Obchodě Play, jenž zatím nebyl aktualizován. Vývojář, vystupující na XDA fóru pod přezdívkou ts1506, objevil navíc opravu drobné chyby, projevující se zmizením zaostřovacího kroužku při použití funkce rozostření pozadí. Další změnou je pak chování tlačítka spouště při otočení telefonu o 90 nebo 180 stupňů. Jde ale pouze o minoritní update, od kterého nelze očekávat zásadní novinky.

Aplikace Fotoaparát Google Aplikace Fotoaparát Google

Aplikace Fotoaparát Google Aplikace Fotoaparát Google

Aplikace Fotoaparát Google Aplikace Fotoaparát Google

Jak je u Googlu tradicí, aktualizace je uvolňována po etapách, což v praxi znamená, že ji nedostanou všichni uživatelé najednou, ale někteří si budou muset počkat i několik dnů až týdnů. Jestliže čekat nechcete, můžete si z následujících odkazů stáhnout instalační balíček velký 15,11 MB. V takovém případě je ale nutné mít v nastavení povolenou instalaci aplikací z neznámých zdrojů.

Fotoaparát Google
Verze 2.1.037
Velikost Liší se dle zařízení


Zdarma

Zdroje: XDA, APKAndroid, Android Police, Android Guys, Talk Android.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (25)