Adidas spolupracuje se Spotify – náramek miCoach nabídne offline poslech

adidas_smartrun

Adidas miCoach je sportovním nadšencům (možná) známý náramek, který běží na Androidu, a proto zajímá i nás. Pokud ho někdo z vás vlastní, tak věřte, že v blízké budoucnosti bude miCoach spolupracovat se Spotify.

adidas_smartrun

Služba, která nabízí streaming hudby zdarma, je u nás dostupná od podzimu loňského roku. Poslech zdarma je limitován nutností připojení k internetu. Po zaplacení měsíčního poplatku (cca 150 Kč) pak můžete poslouchat i offline. Stejně to bude platit i pro zmíněný fitness tracker. Pokud budete chtít poslouchat, budete muset zaplatit.

micoach

Samotný miCoach Smart Run nabízí slušnou porci technologií pro vaše zápěstí. Například displej o velikosti 1,45″ s rozlišením 184 x 184 pixelů. Pohání ho Android 4.1.1 Jelly Bean. Pro hudbu je připraveno 4GB úložiště. Nechybí ani Bluetooth a Wi-Fi. Modrým zubem můžete připojit hrudní pás pro měření tepové frekvence nebo třeba bezdrátová sluchátka. Wi-Fi pak slouží k synchronizaci vašich výkonů. GPS sleduje, kudy jste běželi. Za to všechno si Adidas nechává slušně zaplatit. Za hodinky dáte zhruba 10 tisíc korun, což bývá cena špičkových sporttesterů.

Aktuální cena: zdroj: heureka.cz
http://youtu.be/ETXhnmP2Y_U

 

Zdroj: AndroidCentral.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)