Acer představil modely Acer Liquid E3 a Z4 – 13 MPx fotoaparát a nízká cena

acer cover

Jednou z prvních dnešních událostí na veletrhu MWC byla tisková konference společnosti Acer, která představila hned několik nových zařízení. Konkrétně se jedná o smartphony Acer Liquid E3 a Acer Liquid Z4. Oba telefony můžeme řadit do střední až nižší třídy.

Acer Liquid E3

Liquid E3 je vybavenějším z dvojice a nabídne 4,7palcový IPS displej s HD rozlišením, čtyřjádrový procesor o taktu 1,2 GHz a 1 GB operační paměti. Nepříjemně překvapí velikost úložiště, která zůstala na 4 GB. Tuto hodnotu zachraňuje možnost použití paměťových karet. Jestli E3 něčím zaujme, je to fotoaparát nabízející 13 MPx rozlišení a světelnost f/1.8. Acer navíc slibuje, že pořizování snímků bude bleskové. Pro milovníky “selfie” Acer přidal přisvětlovací diodu i k přednímu fotoaparátu. Autoportréty tak můžete pořizovat i při horších světelných podmínkách. Cena se zastavila na 199 euro (5500 Kč).

liquid-e3-140854

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Acer Liquid Z4

Druhou novinkou je Acer Liquid Z4, levnější kolega již zmíněné E3. U Z4 bude hlavním lákadlem cena 99 euro (2700 Kč), které byly podřízeny všechny parametry. Telefon nabídne čtyřpalcový displej s rozlišením WVGA (800 x 480 pixelů). Procesor má k dispozici dvě jádra o taktu 1,3 GHz a 512 MB RAM. Úložiště je opět o velikosti 4 GB a nechybí slot na paměťové karty. Fotoaparát pořizuje snímky o rozlišení 5 MPx.

acer-liquid-z4-140858

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ani jeden z modelů nenabídne podporu sítí LTE.

Jak se vám novinky od Aceru líbí?

Chcete informace z první ruky? Sledujte nás na sociálních sítích. Nejrychlejší informace z MWC 2014!
Facebook
Google+
Twitter

 Zdroj: tisková konference, presskit

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)