Telefon Acer Liquid Zest Plus: 5000mAh baterie a 5,5palcový HD displej

Acer liquid zest plus1

Acer měl ve čtvrtek v New Yorku konferenci, na níž každý rok představí několik notebooků, počítačů a telefonů. Letos se telefon představil pouze jeden a co se týče výbavy, nepatří mezi špičku. Telefony na rozdíl od počítačů mají mnohem více veletrhů, na nichž se mohou představit, proto na této konferenci převládají počítače nad smartphony. Představený telefon nabídne zejména dlouhou výdrž, kterou doprovází nevysoká cenovka.

Acer liquid zest plus

Acer Liquid Zest Plus: Výdrž překonává výbavu

Hlavním prvkem výbavy, kvůli němuž si bude Acer Liquid Zest Plus spousta lidí kupovat, je 5000mAh baterie podporující rychlé nabíjení. S ní bude spřažen nepříliš výkonný a tudíž i nepříliš hladový hardware, s nímž by mohl telefon vydržet i čtyři dny v zápřahu nebo až týden střídmého používání. Výkon bude zajišťovat procesor MediaTek MT6735 s grafickým jádrem Mali-T720. Co se týče pamětí, tak ty budou mít standardní poměr 2GB RAM a 16GB úložiště.

5,5palcový displej s HD rozlišením zobrazí prostředí systému Android 6.0 Marshmallow. Zadní 13Mpx fotoaparát bude mít tzv. Tri-focus, což znamená použití všech prostředků používaných dnes k zaostřování – laserové, kontrastní a fázové ostření. Selfie fotoaparát bude mít rozlišení 5 Mpx. Vzhledově si Liquid Zest Plus můžete splést s modely Jade. Cena by v USA měla začít na $250 (6000 Kč). Odhadujeme, že bychom se mohli v České republice dočkat cenovky pod 7000 Kč. Největšího konkurenta bude představovat Asus Zenfone Max, který má velice podobné specifikace a kterého jsme vám již recenzovali.

Zdroje: Gsmarena.com, Theverge.com.

Jaromír Šolc
O Autorovi - Jaromír Šolc

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)