5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #131: Xiaomi teploměr, zesilovač reproduktoru a další

Xiaomi teploměr tipy z číny

Vánoce se blíží a spousta z nás se poohlíží po dárcích. Pojďme si přinést několik inspirací v oblíbeném seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes pro vás máme Xiaomi teploměr, bezdrátová sluchátka nebo třeba bezdrátovou rychlonabíječku.

1) Xiaomi teploměr

Čínská společnost Xiaomi stojí za spoustou zařízení do chytré domácnosti, dnes si představíme další – Xiaomi teploměr. Tento bezkontaktní teploměr nabídne přesné měření díky senzoru Heimann, pohodlné ovládání i vysokou výdrž na jedno nabití. Údaj s teplotou ihned zobrazí přehledný displej.

Xiaomi teploměr – vlastnosti

 • bezkontaktní infračervený teploměr,
 • vzdálenost měření: 3 cm a méně,
 • až 3000 měření na jedno nabití,
 • napájení 2x AAA,
 • přesnost: +-0,2 °C (rozsah 35 – 42°C ), +- 0,3 °C (jiné rozsahy).

xiaomi teplomer-nakupy cina

Cena: 656 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

2) Bezdrátová sluchátka Bluedio T3 Plus

Druhý tip potěší fanoušky poslechu hudby, máme pro vás totiž bezdrátová sluchátka Bluedio T3 Plus. Autor tipu dodává, že za danou cenu hrají opravdu slušně, ale jsou určena především pro menší uši. Zároveň jsou vhodná hlavně na muziku, u filmů můžeme pozorovat klasický neduh levnějších BT – lehké zpoždění zvuku způsobené jeho zpracováním.

Bluedio T3 Plus – vlastnosti

 • impedance: 13 Ohm,
 • citlivost: 116 dB,
 • výdrž na jedno nabití: až 20 hodin hudby,
 • slot pro MicroSD kartu,
 • Bluetooth 4.1 + EDR.

Bluedio T3 Plus-levne zbozi

Cena: 897 Kč (GearBest)

– zaslal zogoth

3) Levné špunty do uší Moxpad X6

U poslechu hudby ještě zůstaneme, tentokrát se však zaměříme na sluchátka pro každodenní nošení. Moxpad X6 představují levné špunty do uší, které ale na svou cenu hrají dobře. Další výhodou je možnost vyměnit kabel ke špuntům, které jsou odpojitelné. V balení se nachází i šikovné pouzdro a náhradní gumové špunty.

Moxpad X6-cinske zbozi

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 320 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jan Stegena (celkově 1 tip)

4) Bezdrátová rychlonabíječka

Pokud váš mobilní telefon podporuje bezdrátové nabíjení a ještě jeho rychlejší standard, můžete se vybavit touto nabíječkou. Ta dokáže pracovat nejen s napětím 5 V, ale rovněž 9 V. Díky tomu je bezdrátové nabíjení rychlejší, nabíječka samotná je přitom stále kompaktních rozměrů a potěší i nízká cena. Podporovány jsou především modely Samsung, které stále tuto technologii podporují.

Bezdrátová rychlonabíječka

 • vstupní napětí: 5 V/2 A, 9 V / 1,67 A,
 • výstupní napětí: 5 V/1 A, 9 V / 1,1 A.

bezdratova nabijecka-tipy z ciny

Cena: 255 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

5) Zesilovač reproduktoru

Dnešní díl zakončíme opět spíše vtipnějším zbožím, které si člověk koupí více ze zvědavosti než z praktických důvodů. Je jím totiž zesilovač reproduktoru, který ale neobsahuje žádnou elektroniku. Skládá se jen z plastové hmoty, která se má postarat o lepší reprodukci zvuku samotného reproduktoru telefonu. Podle tvůrců zesílí zvuk až o 20 dB. Telefon ale samozřejmě musí mít reproduktor umístěný v dolní části telefonu.

zesilovac reproduktoru-cinsky eshop

Cena: 41 Kč (TinyDeal)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 7 tipů)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 126. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (3)