5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #155: Xiaomi nabíječka, magnetická podložka a další

xiaomi nabijecka-tipy z ciny

Středeční ráno začněme opět seriálem 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, ve které na nás čeká Xiaomi nabíječka, chytrá zásuvka, obal na telefon a další.

1) Xiaomi nabíječka

Společnost Xiaomi má ve svém portfoliu spoustu zajímavého příslušenství, které se pochlubí dobrými specifikacemi a i lákavou cenou. Jedním z nich je i Xiaomi nabíječka, která se pyšní hned pěticí USB-A konektorů a jedním USB-C konektorem. Díky tomu je možné nabíjet hned několik zařízení naráz, nechybí pak ani podpora rychlonabíjení Quich Charge 3.0. Na naší speciální stránce můžete najít i další Xiaomi produkty v akci.

Xiaomi nabíječka – vlastnosti

 • konektory: 5x USB-A, USB-C
 • podpora rychlonabíjení
 • výkon: 60 W
 • délka kabelu: 100 cm

Xiaomi-Mi-USB-Charger-tipy z ciny

Cena: 641 Kč (GearBest)

2) Xiaomi magnetická podložka

I v druhém tipu si ukážeme zboží od čínské společnosti. Tentokrát je jím magnetická podložka, která se hodí každému kutilovi. Lze ji použít hlavně při rozebírání elektroniky, která má spoustu menších šroubů (například mobilního telefonu).

Xiaomi-mijia-wowstick-nakupovani v cine

Cena: 85 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

3) Chytrá zásuvka s krytkou

Poohlížíte se po chytré zásuvce a rádi byste ji umístili do míst s horšími podmínkami? Pak je tu náš třetí tip, který se pochlubí odolností IP43 díky krytkám. Zásuvku lze ovládat nejen mobilním telefonem, ale i třeba hlasovým ovládáním skrze Google Home nebo Amazon Alexa.

chytra zasuvka-cinske obchody

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 548 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 8 tipů)

4) Chytré hodinky DZ09 v akci

O chytrých hodinkách DZ09 jsme se již na našem portálu několikrát zmiňovali, tentokrát jsou ovšem v akci za luxusní cenu 242 Kč. S touto cenou samozřejmě nemůžete čekat zázraky, na druhou stranu toho hodinky s touto cenou nabízejí hodně. Tedy alespoň papírově. Nechybí totiž fotoaparát, slot pro SIM a paměťovou kartu, krokoměr či systém v českém jazyce.

dz09-nakupy v cine

Cena: 242 Kč (Aliexpress)

5) Obal telefonu na kolo

Krásné počasí nás již doprovází delší dobu a spousta lidí vyrazila na kolo. Šikovné tak může být pouzdro na mobilní telefon, které se dá upevnit přímo na řídítka. Kromě telefonu pojme i několik další věcí a dá se do něj tedy umístit i třeba peněženka, klíče apod.

obal na kolo-cinske eshopy

Cena: 245 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 158. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)