5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #160: Mikroskop do USB, chrániče konektorů a další

Tipy z ciny 160

Další týden je za námi a ke slovu se hlásí opět seriál 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Ve 160. díle si ukážeme mikroskop do USB, chrániče konektorů, nabíječku do auta a další.

1) Mikroskop do USB

Čínské obchody nabídnou opravdu mnoho zajímavostí. Jednou z nich může být mikroskop do USB, který se pochlubí až 1600x zvětšením. Nechybí ani 8 LED k podsvícení a šikovný stojánek. Připojit jej lze podle autorů hlavně k PC, ale měl by podporovat i Android.

Mikroskop do USB s 1600x zvětšením – vlastnosti

 • 1600x zvětšení,
 • USB konektor,
 • 8x LED podsvícení,
 • OS: Windows, MacOS, Linux, Android.

mikroskop do usb-nakupy v cine

Cena: 396 Kč (eBay)

– zaslal Petr Ošťádal (celkově 1 tip)

2) Powerbanka s displejem a rychlonabíjením

Nabíjet je potřeba, a to nejen v pohodlí domova nebo v práci, ale i na cestách. Dalším tipem je proto povedená powerbanka, která má na sobě displej pro detailní údaj o kapacitě baterie a poradí si i s rychlonabíjením. Konkrétně je podporována technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Další zajímavé powerbanky ve slevě najdete na naši stránce s Gearbest slevami.

Baseus powerbanka 10000 mAh – vlastnosti

 • kapacita 10000 mAh
 • rychlonabíjení Quick Charge 3.0
 • konektory: 2x USB-A, MicroUSB/USB-C pro nabíjení
 • USB 1 výstup: 3,6 – 6,5 V / 3 A, 6,5 – 9 V / 2 A, 9 – 12 V / 1,5 A
 • USB 2 výstup: 5 V / 2,1 A

baseus powerbanka-tipy z ciny

Cena: 458 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 17 tipů)

3) Nabíječka do auta se 4 USB

Pokud plánujete vyrazit na dovolenou s celou rodinou, dá se počítat, že po cestě bude potřeba dobíjet hned několik telefonů a zařízení. Vybavte se proto nabíječkou, která si s tím poradí. Náš třetí tip zobrazuje nabíječku do auta hned se 4 USB konektory – jeden pro řidiče a zbylé tři pro zbytek cestujících vzadu. Celkově je nabíječka schopna dodat až 5,5 A. Délka kabelu je 1,5 metru.

baseus do auta-cinske obchodyxiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 262 Kč (Aliexpress)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 16 tipů)

4) Dřevěný reproduktor s hodinami

Hledáte reproduktor, který by vypadal stylově, dobře hrál a zároveň sloužil i jako ukazatel hodin? Přesně takový je náš další tip. Bluetooth reproduktor ze dřeva si poradí nejen s přehráváním z mobilního telefonu, ale díky USB konektoru i třeba z flash disku, paměťové karty nebo pomocí 3,5mm jack konektoru. Reproduktor je vybaven baterií s kapacitou 3600 mAh, což vystačí až na 8 hodin přehrávání na jedno nabití.

Reproduktor-drevo-nakupy v cine

Cena: 1085 Kč (GearBest)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 6 tipů)

5) Chrániče konektorů

I dnes budeme seriál končit trochu vtipnějším zbožím. To ale vůbec neznamená, že by se nehodilo! Konce kabelů s konektory často trpí, protože jsou více namáhány než zbytek kabelů. Z toho důvodu se mohou hodit tyto šikovné chrániče, které poslouží i jako stylový doplněk. Na výběr je z mnoha podob zvířátek.

Chranic kabelu-tipy z ciny

Cena: 60 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=”43″ title=”true” description=”true”]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 160. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)