5 povedených placených her, které můžete nyní stahovat zdarma

hitman sniper android stahovat zdarma

Nemáte zrovna co hrát na svých Android telefonech a tabletech? Máme pro vás řešení, na Google Play se nyní sešlo několik zajímavých her, které jsou normálně placené, ale nyní v akci je můžete po omezenou dobu stahovat zdarma. Pojďme se na ně podívat.

Stahovat zdarma můžete například Hitman Sniper

Pomyslným tahounem tohoto článku je rozhodně Hitman Sniper. Mnozí z vás určitě znají herní sérii Hitman, kde hrajete za holohlavého nájemného zabijáka s ikonickým tetováním čárového kódu. Na Android je k dispozici například tahová hra z této série. Hitman Sniper má mnohem blíže k PC hrám. Má povedenou 3D grafiku, už podle názvu je jasné, že své cíle bude potřeba likvidovat odstřelovací puškou. Průměrné hodnocení má hra na Google Play 4,5.

[appbox googleplay com.squareenixmontreal.hitmansniperandroid]

Jako druhou hru zde máme Collect or Die. Jde o kombinaci Super Mario a postavičky Stickmana, se kterým musíte projít až na konec každé úrovně. Rozdíl je v tom, že hráče zde nečekají želvy a propasti, ale zbraně a nástroje, které mají za úkol Stickamana zničit. Průměrná známka na Google Play je v době psaní článku 4,4.

[appbox googleplay com.supersmithbros.collectordie]

I fanoušci starších RPG her a tower defense strategií si dnes přijdou na své. Dungeon Defense má perfektní hodnocení 4,8, kdy rovnou 21 tisíc lidí hlasovalo pro plný počet. Ve hře ovládáte kostlivce a zároveň máte i partu dalších postav, které můžete vylepšovat. Následně se bráníte hordám nepřátel. Jednoduchá ale návyková hratelnost.

[appbox googleplay com.GameCoaster.ProtectDungeon]

Poslední dvě hry se nazývají Linia a The Ball Reach. První jmenovaná je logická puzzle hra, která má podobnou mechaniku jako Fruit Ninja, nicméně zde je to hodně složitější. Potřeba je trpělivost, přesnost a rychlé reakce. Když je řeč o trpělivosti, tak tu budete potřebovat i u The Ball Reach, kde musíte dostat kuličku do cíle a vyhnout se všem propastem a překážkám. Další slevy a akce na aplikace či hry můžete sledovat na naší speciální stránce Slevy na Aplikace.

[appbox googleplay com.blackrobotgames.linia]

[appbox googleplay com.kanawati.TheBallReach]

Stáhli jste si některou z her výše? Jaké jsou zatím vaše zkušenosti?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (3)